PRIDAŤ OTÁZKU NA LEGRANDFORUM.sk

Meno *
E-mail *
Telefón *
Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená,
slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie.
Zaradenie *
Nadpis *
Otázka *
 
  polia označené * sú povinné

IT sály

 
IT sály sú srdcom každého dátového centra. Dôraz sa kladie najmä na efektívne chladenie aktívnych zariadení a prepoje s nízkou latenciou.

 

Oddelenie studeného a teplého vzduchu V IT SÁLACH

Legrand ponúka viaceré technológie pre optimálnu distribúciu studeného a teplého vzduchu. Zákazníkovi navrhneme to najvhodnejšie riešenie - studené uličky, teplé uličky, komínové odvody, distribúcia studeného vzduchu cez zdvojenú podlahy alebo bez nej. Pomocou studenej uličky novej generácie (Next Generation Cold Corridor) dokážeme vyriešiť aj rôzne problémy s recirkuláciou: Static Pressure Difference (SPD), Bypass Cold Corridor (BPCC), Bypass Rack (BPR) či Recirculation (R).  

viac informácií
 

Serverové rozvádzače

Serverové rozvádzače Legrand predstavujú výrazný posun k zvýšeniu energetickej efektívnosti („energy efficiency“) dátového centra. Na základe technických štúdií a vývoja bola dosiahnutá výrazná optimalizácia prúdenia vzduchu až na uroveň -86% (merané pri 5 Pa) oproti bežným rackom.

viac informácií
 

Káblové trasy PRE IT ROZVODY

V portfóliu Legrand sa nachádzajú riešenia pre rozvod napájacích káblov, metalických a optických prepojov v IT sálach. Drôtené žľaby Cablofil sú považované za svetový štandard v týchto priestoroch. Pre opatrnejších zákazníkov ponúkame špeciálne optické žľaby bez ostrých hrán.

viac informácií
 

Optické a metalické prepoje

Špecifické riešenia pre potreby dátových centier. Predkonektorované optické aj metalické prepoje s vysokou hustotou portov. Trunkové MPO/MTP® prepoje pre podporu 40 a 100 Gigabit Ethernet.

viac informácií
 

Prídavné chladiace jednotky

Umiestnením prídavných chladiacich jednotiek bližšie k zdroju tepla sa výrazne skráti vzdialenosť, ktorú musí vzduch prekonať. Bočné chladiace jednotky H2O na báze vody, ktorá sa vo všeobecnosti považuje za najefektívnejší prostriedok prenosu tepla. Bočné jednotky DX na báze zmesi R410A predstavujú zaujímavú alternatívu pre menšie inštalácie (cca do 65 m3)

viac informácií
 

Monitoring prostredia

Pomocou monitorovacích systémov Legrand je možné výrazne obmedziť nežiadúce výpadky v službách. Pomocou systému VariControl-S dokážete monitorovať blízke okolie rozvádzača. Modulárna štruktúra systému umožňuje efektívny monitoring jediného rozvádzača ale aj celej serverovne.

viac informácií
 

Napájanie a meranie SPOTREBY IT ZARIADENÍ

Efektívnu distribúciu energie ako aj prehľad o jej spotrebe zabezpečia vhodne navrhnuté systémy Legrand. Vertikálne napájacie bloky PDU pre 19“ rozvádzače sú dostupné vo viacerých verziách, až po inteligentné, s jednotlivo spínanými a meranými zásuvkami. Alternatívne je možné merať spotrebu na prípojniciach alebo v silových rozvádzačoch - na ističoch alebo priamo na fázach.

viac informácií