PRIDAŤ OTÁZKU NA LEGRANDFORUM.sk

Meno *
E-mail *
Telefón *
Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená,
slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie.
Zaradenie *
Nadpis *
Otázka *
 
  polia označené * sú povinné

LCS2 - Optické systémy 1G / 10G


 

Backbone optické prepoje

Optické prepoje sa v prostredí LAN sa využívajú hlavne pri areálovom rozvode a rozvodoch medzi hlavným rozvádzačom a podlažnými rozvádzačmi do maximálnej vzdialenosti 2000 metrov.

Najpoužívanejšími protokolmi sú 1000BASE-LX/SX a 10GBASE-SR/LR.

 

Optické systémy LCS2

Optické systémy LCS2 sa vyznačujú vynikajúcimi prenosovými charakteristikami s rezervami útlmov oproti normám, vďaka čomu je možné garantovať podporu prenosových protokolov i pri viacnásobných spojoch.

Na optické systémy poskytujeme 25-ročnú systémovú záruku.



Optické vane

Slúžia na ukončenie optických vlákien rozvádzačoch. V ponuke sú rôzne riešenia:
  • Optické vane pre maximálne 48 vlákien
  • Optické vane pre maximálne 216 vlákien
  • Modulárne kazety pre maximálne 48 vlákien (možnosť kombinácie viacerých technológii v 1 patch panely)
  • Optické boxy na DIN lištu

 

Podlažný optický rozvádzač

Pre rozdelenie optických káblov na podlažiach.

 

Využitie pri architektúrach FTTO a FTTD. Maximálne 96 vlákien.


Ooptické zásuvky


Slúžia na ukončenie optických vlákien v blízkosti pracovného stola, resp. priamo na ňom.

 

Dostupné vo viacerých dizajnoch:

  • Mosaic
  • Valena
  • Niloé

 

Optické káble Optické patch káble Pigtaily a konektory

Optické káble singlemode

(OS1 / OS2) a multimode

(OM4 / OM3 / OM2)

s rôznym počtom vlákien

pre použitie v interiéri

i exteriéri.

Optické patch káble 9/125 μm

(OS1 / OS2) a 50/125 μm

(OM4 / OM3 / OM2) s

konektormi SC a LC,

dĺžok 1m, 2m a 3m.

Pre ukočenie optických vlákien

zváraním (pigtaily) alebo

mechanickým spojom

(gélové FIC konektory).