PRIDAŤ OTÁZKU NA LEGRANDFORUM.sk

Meno *
E-mail *
Telefón *
Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená,
slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie.
Zaradenie *
Nadpis *
Otázka *
 
  polia označené * sú povinné

LCS2 - Optické systémy 40G / 100G


Požiadavky v dátových cetrách

Optické prepoje sa v prostredí dátových centier zásadne odlišujú od prepojov v prostredí bežných komerčných budov. Najčastejšie je potrebné vyriešiť vyššie:
  • prenosové rýchlosti
  • hustotu portov
  • rýchlosť inštalácie
  • garanciu kvality spojov

Ako presne prebieha dodávka predkonektorovaných káblov LCS2?

Pozrite si video


Vyššia hustota portov

 

Odpoveďou na požiadavku vyššej hustoty portov sú vysokokapacitné optické vane, ktoré sú osádzané predkonektorovanými kazetami. Vaňa s výškou 2U je osaditeľná 12 kazetami, čo znamená ukončenie až 288 vlákien.

 

 

Vyššie prenosové rýchlosti

Keďže 40 Gigabit Ethernet súčasne využíva 8 vlákien a 100 Gigabit Ethernet dokonca 20, javí sa použitie klasických konektorov typu LC/SC ako nevhodné. V systémom LCS2 preto využívame konektory typu MPO/MTP.
100% garancia kvality

Trunkové káblé sú optické káble ukončené optickými konektormi priamo vo fabrike. Každý kábel je premeraný laboratórnymi meracími prístrojmi. Dodávané sú v presných dĺžkach podľa želania zákazníka.
Rýchlejšia inštalácia

Predkonektorované kazety sú z jednej strany vybavené desiatkami LC/SC konektorov a z druhej jedným MPO konektorom. Prepojenie viacerých vlákien je realizované pomocou plug-and-play systému. Do optických vaní sa takisto inštalujú iba pomocou zasunutia a zaklapnutia.

 

 
Loading the player ...