PRIDAŤ OTÁZKU NA LEGRANDFORUM.sk

Meno *
E-mail *
Telefón *
Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená,
slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie.
Zaradenie *
Nadpis *
Otázka *
 
  polia označené * sú povinné

Monitorovacie systémy VARICONTROL-S
Závislosť spoločností na informačných systémoch sa stále zvyšuje. Vysoká dostupnosť je základnou požiadavkou na každú ICT infraštruktúru. Ideálny systém by mal byť dostupný na 100%, 24 hodín denne.

Bohužiaľ, to nie je možné dosiahnuť. 99% dostupnosť znie na prvý podhľad pôsobivo, v realite to však znamená, že Váš systém nepracuje priemerne 15 minút denne. Za rok to predstavuje celé 4 dni. Takéto výpadky môžu vaše podnikanie do značnej miery ochromiť. Pocomou monitorovacieho systému VariControl-S je možné nažiadané výkyvy do značnej miery obmedziť.
 

RIADIACE JEDNOTKY

Pomocou systému VariControl-S dokážete monitorovať blízke okolie rozvádzača. Modulárna štruktúra systému umožňuje efektívny monitoring jediného rozvádzača ale aj celej serverovne. Integrácia monitorovacie systému do systémov riadenia sietí je nenáročná.

Jednotlivé verzie produktov sa odlišujú počtom portov, pričom rozlišujeme medzi inteligentnými portami (pre meranie teploty, vlhkosti, prúdenia vzduchu atď) a tzv. suchými kontaktami (napríklad pre otváranie dverí alebo prepojenie s CRAC či UPS).
 

Napájanie a dáta
Viac info v brožúre VariControl-S

 

SchÉMA ZAPOJENIA

Senzory sa na jednotky pripájajú pomocou klasických patch káblov RJ 45. Po pripojeni systém automaticky rozpozná typ senzoru. Systém beží na operačnom systéme LINUX a má vstavaný webserver, ktorý podporuje TCP/IP, HTTPS (SSL), Bash, Perl, PHP, Telnet, Email a Nagios. Je možné využiť aj Modbus Master/Slave, Modbus RTU a Modbus TCP/IP.

 
 
 

SENZORY

Snímač teploty Snímač teploty a vlhkosti Snímač prúdenia vzduchu Snímač zadymenia
Kamera Snímač zatopenia - radiálny Snímač zatopenia - radiálny až do 15m Siréna a signálka