Vypínače Legrand Céliane – dotyk inšpirácie

Výber vypínačov je veľmi ťažká disciplína. Tie kvalitné budú vaším každodenným spoločníkom na veľmi dlhý čas, preto nepodceňte ich výber. Dnešný moderný svet už nie je iba o bielej. Nechajte sa inšpirovať vypínačmi Legrand Céliane. Vyznačujú sa kvalitou a nápaditosťou. Otvoria vám nové možnosti.

Vypínače môžu byť krásne

Pri vypínačoch Legrand Céliane dizajnéri odviedli skutočne skvelú prácu. Je milé vidieť, ako dokázali materiálovo variovať rovnaký líniovo čistý a elegantný tvar. Či už vyznávate klasiku v rôznych základných, pastelových aj matných farbách, alebo sa vám k nábytku do interiéru obývačky hodí hliníkový, titánový, karbónový či volfrámový dekor vypínačov. Máte obývačku v industriálnom štýle? Oceľové rámy do nej presne sadnú. Sklenené v rôznych farbách a zrkadlové sú vhodné do kúpeľne. K drevenému interiéru sa hodia prírodné materiály – bridlicové, porcelánové, dubové, mahagónové, javorové, wenge, ale aj kožené v rôznych farbách.

legrand-celiane-sklo-cervena
Foto: Vypínač Céliane, materiál: sklo, farba: červená. Zdroj: Legrand.sk

Náš tip:

Využívajte vypínač Legrand Céliane, aj keď nie ste pri ňom. Spínač s časovaním a automatický spínač sa postarajú o vaše pohodlie.

Vypínače nielen vypínajú

Vypínače Legrand Céliane dokážu oveľa viac:

  • využite klasickú funkciu zapínania,
  • nechajte automatické vypínanie, nech sa postará o váš komfort,
  • privítajte budúcnosť nabíjania u seba doma:
  • USB nabíjačka priamo v stene,
  • bezdrôtová nabíjačka v kombinácii s USB portom,
  • mikroUSB nabíjací stojan.

Zapínajme ekologicky

Firma, ktorá dnes nemyslí na ekológiu, nie je in. Ekologické úspory energie v domácnosti získate aj s vypínačmi Legrand Céliane. Automatický spínač zažne svetlo v miestnosti iba v momente pohybu v jeho blízkosti na presne určený čas. Ideálne na chodby a schody. Tlačidlový stmievač dokážete efektívne využiť v spálni alebo detskej izbe. S jeho pomocou nastavíte intenzitu osvetlenia, akú práve potrebujete.

Vedeli ste, že…?

… firma Legrand má v produktovom rade vypínačov Céliane zopár kúskov s funkciami chránenými patentom a niekoľko dekorov chránených ochrannými známkami?

Cena je adekvátna

Legrand je svetový špecialista na elektrické inštalácie, osvetľovanie a digitálne systémy budov – teda aj vášho domu či bytu. V segmente vypínačov Céliane to platí doslova aj v zmysle sloganu: „Dotyk inšpirácie”. Ak chcete mať doma kvalitné, funkčné a aj krásne vypínače presne podľa svojho gusta, vyberajte a investujte. Cena vás určite prekvapí.

Zapamätajte si:

  • S vypínačmi Legrand Céliane si môžete presne zvoliť farbu a funkciu tak, ako potrebujete.
  • Vypínače je možné osadiť do viacnásobných rámikov.
  • Ak zariaďujete svoj domov, chcete sa v ňom cítiť príjemne, esteticky a aj ekologicky, z produktového radu Céliane si môžete vybrať rámiky z kože, zo skla aj z dreva.
  • Cena vás skôr príjemne prekvapí s ohľadom na kvalitu a možnosti využitia.

Komentovať

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najčítanejšie články

Pripojte sa k prúdu portálu Electrend

Pre odberateľov nášho newslettera pravidelne pripravujeme súbor praktických rád, návodov a noviniek zo sveta domových elektroinštalácií, smart bývania a bezpečnosti.