Vypínače a zásuvky Valena Life sú oslavou života 

Dnešné elektroinštalačné prvky v sebe spájajú viac ako iba dizajn. Svet technológií zaznamenal za posledné roky enormný progres. Pri niektorých sa budete cítiť ako vo filme z budúcnosti. Je to však realita, ktorú môžete mať aj vo svojej domácnosti. Ovládač so systémom MYHOME s integrovanými najmodernejšími technológiami dokáže jedným dotykom ovládať osvetlenie, teplotu aj žalúzie. Hoteloví hostia si môžu užívať viac pohodlia a súkromia vďaka riešeniam pre hotely. Bluetooth model vám umožní prehrávať hudbu zo svojho smartfónu po celom dome prostredníctvom rady Valena Life.

V jednoduchosti je krása

Ľudia opäť prichádzajú na to, že netreba všetko prekombinovať. Často je menej viac. Rovnako to platí aj pri vypínačoch. Interiéroví dizajnéri čoraz častejšie odporúčajú jednofarebné štýly, aby dokonale zladili interiér bytu, administratívnej budovy či hotela. Overenou klasikou je tzv. štvorec vo štvorci. Môže byť celý v jednej farbe. Na vylepšenie dizajnu pokojne siahnite po dvoch farbách. Vonkajšia býva odvážnejšia. Viacerí podľa farby vypínača, ktorá sa im páči, dotvárajú celý interiér.

vypinac-valena-life-od-legrandu
Legrand.sk

vypinac-valena-life
Legrand.sk

Technológie na dosah

Dnešné domácnosti už nie sú iba o vypínačoch a zásuvkách. Pri modernizácii sa mnohé byty a domy menia na smart domácnosti. Prostredníctvom aplikácie dokážete ovládať jednotlivé zariadenia a spotrebiče. Výnimkou nie sú ani vypínače. Smart zásuvky, vypínače a rôzne iné ovládače môžete ovládať pokojne aj z pláže na Havaji. Všetko prostredníctvom vášho smartfónu pomocou systému Valena Life s Netatmo. Aj keď ste na dovolenke, pánom domu ste vy.

Vedeli ste, že…?

Produktová rada Valena Life má viac než 150 funkcií? Je vytvorená, aby mohla slúžiť všade a komukoľvek. Dizajnových variánt je mnoho. Rovnako aj funkcií.

Medzi základné patria:

 • vypínače,
 • spínače,
 • stmievače,
 • zásuvky,
 • termostaty,
 • usb nabíjačky,
 • pohybové senzory.

Ide o zariadenia s bezpečným, robustným a inštalačne jednoduchým systémom Valena IN´MATIC. Vyznačuje sa lepším prevedením a maximálnou kvalitou. Mechanizmus má automatické svorky, ktoré sú určené na rýchle pripájanie a odpájanie káblov.

Vzhľad udáva smer

Očakávate od vašich vypínačov a zásuviek okrem dokonalej funkcionality viac? Drevený vzhľad dokonale sadne k bývaniu na štýl drevenice. Vytvorili ste interiér vášho príbytku z prírodných materiálov? Bol by hriech použiť biele vypínače a zásuvky, keď môžete použiť prírodný dizajn. K futuristickému interiéru sa hodia kovové elektroinštalačné prvky. Nech sa však rozhodnete akokoľvek, nezabúdajte na kvalitu.

Zapamätajte si:

 • Valena Life vám ponúka flexibilné, kvalitné multimediálne riešenia.
 • Vhodná je pre domácnosti, hotely aj administratívne budovy.
 • Tieto typy zásuviek, dokážu elegantne prepojiť vaše multimediálne zariadenia.
 • Disponujú bluetooth modulom a rôznymi typmi dátových, televíznych, audio a video pripojení, vstupov aj výstupov, HD, RCA, HDMI, RJ 45, HD 15, JACK, TV-RD-SAT, RDS…
 • Vďaka systému Valena Life s Netatmo nebolo vytvorenie smart domácnosti nikdy jednoduchšie.

Komentovať

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najčítanejšie články

Pripojte sa k prúdu portálu Electrend

Pre odberateľov nášho newslettera pravidelne pripravujeme súbor praktických rád, návodov a noviniek zo sveta domových elektroinštalácií, smart bývania a bezpečnosti.